Állásajánlat: KONTROLLER / Heves megye

Állásajánlat: KONTROLLER
Hivatkozási szám: MSTKONTR-1018

Ügyfelünk német hátterű gyártócég, 1989 óta vannak jelen Magyarországon Gyöngyösön található üzemükkel.

Az itt gyártott termékeket a német anyavállalaton keresztül a világ minden táján értékesítik, kiválóan alkalmazhatóak az autóiparban, a repülőgép gyártásban, a háztartási eszközök gyártásában, az energetikában és a megújuló energiatermelésben is.

2015-ben éles stratégiai váltáson ment keresztül a cég, azóta kifejezetten a megújuló energiák hasznosítására koncentrálnak ipari környezetben.

Bővülő pénzügyi csoportjukba keresünk most új kollégát az alábbi pozícióba:

KONTROLLER

Feladatok:

  • A cég kontrolling rendszerének menedzselése, fejlesztése,
  • Üzleti tervezési teendők ellátása, költségkalkulációk készítése, megvalósulások elemzése,
  • Az éves záráshoz kapcsolódóan önköltségszámítás készítése,
  • Elő-, utó-, és árkaluláció készítésével a jövedelmezőség pontos alakulásának figyelemmel kísérése,
  • A saját termelésű készletek önköltség számításának elkészítése a beszámolóhoz,
  • Kimutatások, elemzések készítése a készletek alakulásáról.

Elvárások:

  • Pénzügyi vagy gazdasági egyetemi vagy főiskolai végzettség,
  • Legalább 3-5 év kontrolling területen szerzett tapasztalat,
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás,
  • Önálló, precíz munkavégzés.

Juttatások, ajánlat:

  • Éves nettó 264.000 Ft cafeteria (készpénz vagy SZÉP kártya),
  • 13. havi fizetés,
  • 100 %-os bejárási támogatás,
  • Bónusz (10%, félévenkénti kifizetés),
  • Költözés esetén lakhatási támogatás.

Munkavégzés helye:

  • Heves megye

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy várjuk jelentkezését magyar és angol nyelvű önéletrajzával!
  • Munkavégzés helye: Gyöngyös.

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Kontrolling
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Elemző/Tanácsadó
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Egyéb pénzügyi tevékenység