Állásajánlat: TERÜLETI KÉPVISELŐ

Hivatkozási szám: TERULETI-1008

Ügyfelünk - 1995 óta - személy és teher gépjárművek gyári alkatrészeinek a forgalmazásával és ezen autók szervizelésével foglalkozik. Sikeres csapatukba keresünk bővülés miatt új munkatársat az alábbi pozícióba:

TERÜLETI KÉPVISELŐ - NYUGAT MAGYARORSZÁG

Milyen feladatok várnak Önre?

  • Új ügyfél kapcsolatok felkutatása, meglévő kapcsolatok gondozása, termékszakértők bevonása
  • A legelőnyösebb kereskedelempolitika kondíciók kialakítása, szerződések előkészítése
  • Ügyfélkör jövedelmezőségi monitoring, a jövedelmezőség folyamatos emelése, beleértve a kintlévőségek kezelését
  • Piaci információk gyűjtése és megosztása
  • Javaslattétel az alábbi területeken: készletek, termékek, marketing tevékenységek, kereskedelmi kondíciók
Elvárások:
  • autóipari terület szerzett, bizonyítottan jó értékesítési tapasztalat,
  • középfokú végzettség,
  • rugalmasság, képesség az új ismeretek gyors elsajátítására,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office).
Mit kínál ügyfelünk?
  • Kiemelkedő bérezés (teljesítményalapú motivációs rendszer)
  • Céges telefon
  • Céges laptop
  • Céges autó
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil hátterű, biztos cég

Munkavégzés helye: Nyugat Magyarország

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, jelentkezzen rá szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül!