Állásajánlat: ELEKTROMOS KARBANTARTÁSI CSOPORTVEZETŐ (Komárom)

Hivatkozási szám: MSTOPNTR-1007

Megbízónk Közép-Európa egyik legnagyobb alumíniumötvözet öntvény gyártója munkatársat keres:

ELEKTROMOS KARBANTARTÁSI CSOPORTVEZETŐ

beosztásba.

A munkavégzés helye: Komárom

Feladatok:
  • Elektromos karbantartási feladatok
  • Villanyszerelő karbantartók munkájának koordinálása
  • Elektromos berendezések műszaki állapotának, valamint a gyártósorok (főleg PLC, robot rendszerek, irányítási rendszerek (MES) stb.) felügyelete
  • A telephelyen lévő elektromos berendezések, kemencék és gépek (targonca, daru) javításának, karbantartásának felügyelete
  • Gyártási és mérőeszközök programozása
  • A fő rendszerek paraméterezése
  • Felmerülő problémák elhárítása, szükség esetén a rajzok, leírások, számítások módosítása
  • Vállalatirányítási rendszerben való riportok készítése, adminisztráció

Elvárásaink:
  • PLC üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Elektromos hálózatok ismerete
  • Gyengeáramú technológiai jártasság
  • Microsoft Office termékek (Excel, Word) felhasználói szintű ismerete
  • Erős  felelősségtudat a rábízott termékek és folyamatok terén
  • Pontosság, pro aktivitás, analitikus gondolkodás, eredmény orientáltság

Előny:
  • Villanyszerelői / elektrikusi / mechatronikai végzettség
  • Erősáram (0,4 KV -20 KV) ismerete
  • Angol nyelvtudás

Amiti ajánlunk:
  • Stabil munkalehetőség és szakmai fejlődési lehetőség
  • Bér – megegyezés szerint

Jelentkezéshez kérjük küldje el magyar nyelvű önéletrajzát!