Állásajánlat: RENDSZERSZERVEZŐ

Hivatkozási szám: RENDSZER-1004

Mit lehet tudni Megbízónkról?

Partnerünk extrém terhelésű rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkozó vállalat. Csapatukba keresünk most munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

RENDSZERSZERVEZŐ

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Új projektek, folyamatok elemzése, dokumentációk készítése (funkcionális specifikációk, folyamatleírások készítése)
  • Meglévő folyamatok, szoftverek dokumentálása, új folyamatok kialakítása és tervezése az ügyfelek igényeinek megfelelően
  • Kapcsolattartás és rendszeres egyeztetés az ügyfelekkel
  • Informatikai tesztelések előkészítése, felügyelete
  • Tesztdokumentáció készítése/készíttetése, tesztelés

Te leszel a megfelelő jelölt a pozícióra, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Felsőfokú informatikai és/vagy gazdasági és/vagy műszaki végzettség
  • Funkcionális specifikáció készítésében szerzett tapasztalat
  • Jó analitikus, problémamegoldó képesség, rendszerszemlélet
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő készség
  • Eredményorientált szemlélet
  • Önálló munkavégzés
  • Proaktivitás
  • Aktív részvétel csapatmunkában
  • Szoftverfejlesztési és tesztelési módszertanok ismerete
  • SQL, adatbázis tervezés, lekérdezések készítése

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:

  • Projektvezetési módszertanok ismerete, JIRA ismerete.
  • UML ismeretek
Mit ajánl a cég munkádért cserébe?
  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Lehetőség komplex ötleteid megvalósítására
  • Kiváló légkör egy dinamikus csapatban
  • Modern irodai környezet, korszerű munkaállomások
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat, hosszú távú munkalehetőség
  • All You Can Move SportPass
  • Saját használatú telefon
  • Privát egészségbiztosítási csomag

Munkavégzés helye: Budapest VI. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz rá szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozícióink

IT TANÁCSADÓ (AUTOMATIZÁLÁS)