Állásajánlat: HR PROJEKTVEZETŐ (BUDAPEST) / Budapest

Állásajánlat: HR PROJEKTVEZETŐ (BUDAPEST)
Hivatkozási szám: HRPVEZBP-1004

Partnerünk egy dinamikusan fejlődő munkaerő kölcsönző cég. Folyamatosan bővülő, fiatalos csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

HR PROJEKTVEZETŐ

Feladatok:

  • Munkaerő-kölcsönzési projektek önálló vezetése
  • Napi szervezési feladatok ellátása – partneri igényeknek megfelelően
  • Teljes operatív háttér irányítása
  • Napi szintű kapcsolattartás megrendelőkkel, munkavállalókkal

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség, nyitott személyiség
  • Kiváló problémamegoldó- és szervezőkészség
  • Határozottság, magabiztosság, önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség, kitartás, megbízhatóság
  • Prioritások magas szintű kezelése

Előnyök:

  • HR területen szerzett végzettség, tapasztalat
  • Alapfokú angol vagy ukrán nyelvismeret

Juttatások, ajánlat:

  • Céges mobiltelefon és laptop
  • Versenyképes fizetés
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium

Pozíció területei:

  • HR / MUNKAÜGY: Munkaerő-közvetítés/Fejvadászat
  • HR / MUNKAÜGY: HR Vezető/Személyzeti vezető
  • HR / MUNKAÜGY: HR Generalista
  • HR / MUNKAÜGY: Egyéb