Állásajánlat: BIZTOSÍTÁSI ÜGYINTÉZŐ / Pest megye

Állásajánlat: BIZTOSÍTÁSI ÜGYINTÉZŐ
Hivatkozási szám: BIZTUGYI-1003

Partnerünk az ország legnagyobb gépjármű logisztikával foglalkozó vállalata, egy 300 főt foglalkoztató osztrák tulajdonú cég. A megnövekedett munkavolumen kezelésére, budaörsi telephelyére új kollégát keres az alábbi pozíció betöltésére:

BIZTOSÍTÁSI ÜGYINTÉZŐ

Feladatok:

  • A telephelyre beérkezett sérült járművek kárfelmérése, dokumentálása, káranyag összeállítása
  • A javítási kalkuláció és a szükséges dokumentumok biztosító társasághoz történő benyújtása
  • Egyeztetés a biztosító társasággal és a partnerekkel
  • Elfogadott káresemények javítási számláinak ellenőrzése
  • Kapcsolattartás társosztályokkal, gépjármű márkakereskedésekkel, nemzetközi tagvállalatainkkal

Elvárások:

  • Műszaki vénájú, autókat szerető kolléga
  • Ügyfélközpontúság
  • Precizitás
  • Nyitottság új ismeretek elsajátítására
  • Felhasználószintű számítógépes ismeretek
  • Jó csapatjátékos

Előnyök:

  • Minimum alapszintű angol tudás
  • Felsőfokú gépjármű kárszakértői végzettség

Juttatások, ajánlat:

  • Bejelentett, stabil állás
  • 100%-ban irodai munkavégzés
  • Átfogó betanítás
  • Cafetéria
  • Parkoló
  • Piacképes, kiszámítható munkabér + pontos utalás

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Egyéb információk:

  • Munkavégzés pontos helye: Budaörs
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Középfokú tanfolyam

Pozíció területei:

  • BANK / BIZTOSÍTÁS / FRONT OFFICE: Ügyintéző/Tanácsadó
  • BANK / BIZTOSÍTÁS / BACK OFFICE: Egyéb