Állásajánlat: ÉPÍTŐIPARI KÖLTSÉG MENEDZSER / PROJEKT MENEDZSER

Hivatkozási szám: MSTOPMJH-1020

Budapest belvárosának szívében található, nemzetközi hátterű, beruházási tanácsadó cég, hosszú távú munkavégzésre keres munkatársat,

KÖLTSÉG MENEDZSER (ÉPÍTÉSZMÉRNÖK/ÉPÍTŐMÉRNÖK)
munkakörbe.

Feladatok:

Építési beruházások (iroda, üzlet, és ipari) megvalósítása során végzett:

Költség menedzsment -
  • a projekt megvalósításában résztvevő cégek tenderezésének teljeskörű koordinációja, tanácsadás a megbízó részére
  • a megvalósítás folyamán a költség vonatkozású projekt folyamatok követése
  • riportok készítése, elemzések
Elvárások:
  • Építőmérnök/építészmérnök végzettség
  • 1-3 év építőiparban szerzett tapasztalat
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás (munkavégzés során napi használat)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Amit a cég kínál:
  • Versenyképes bérezés
  • Modern, exkluzív irodai környezet
  • Izgalmas, kihívást jelentő, magas költségvetésű projektek
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

Jelentkezéséhez kérjük, küldje el frissített, magyar és angol nyelvű önéletrajzát!