Állásajánlat: BÉRSZÁMFEJTŐ ÉS TB ÜGYINTÉZŐ

Hivatkozási szám: BERSZAMF-1001

Ügyfelünk egy több, mint 8 éve sikeresen működő és rohamtempóban növekvő, közúti és tengeri szállítmányozásra, komplex logisztikai szolgáltatások nyújtására szakosodott vállalat.

Bővülő csapatukba keresnek szakembert, Budapest határában fekvő irodájukba az alábbi pozícióba:
Bérszámfejtő és TB ügyintéző

Miért érdemes náluk dolgozni?
  • Versenyképes jövedelem
  • Karrier lehetőség
  • Változatos feladatok, szakmai kihívások
  • Szakmai továbbképzések támogatása
  • Stabil, megbízható vállalati háttér, folyamatosan növekvő cég
  • Modern, igényes munkakörnyezet és munkaeszközök
  • A vitamin pótlás jegyében minden héten biztosítunk gyümölcsnapot
  • Ha megszomjazol mindig vár a hűtőben egy hideg üdítő
  • Kávé különlegességeinkkel mindig feldobjuk a napodat
  • Csapatépítő programjaink felejthetetlen élményt nyújtanak
  • Barátságos, fiatalos, összetartó csapat biztosítja az inspiráló környezetet

Feladataid lesznek:
  • Havi munkabérek számfejtése, előkészítése utalásra, az ezzel kapcsolatos adminisztrációk és nyilvántartások vezetése
  • Megbízási díjak és külföldi napidíjak számfejtése
  • Szabadságok nyilvántartása
  • Jelenléti ívek ellenőrzése
  • Munkaügyi adminisztráció
  • Adminisztratív, irodai feladatok
  • Munkavállalók be- és kiléptetése
  • Munkavállalók személyi anyagainak karbantartása
  • Közreműködés és együttműködés a HR terület ügyintézőivel a munkaügyi dokumentációk kezelésében
  • Havi, negyedéves, éves zárási munkálatok, kötelező bevallások, jelentések összeállítása
Mit várunk el Tőled:
  • Bér és TB ügyintézői, legalább középfokú végzettség
  • Minimum 1-2 év Bérszámfejtési tapasztalat
  • Önálló munkavégzés, precizitás, pontosság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • A feladat ellátáshoz szükséges jogszabályok naprakész ismerete
Előnnyel indulsz nálunk, ha van:
  • TB kifizetőhelyi tapasztalatod
  • Nexon bérprogram ismereted
  • Bérszámfejtési tapasztalatod
Munkavégzés helye: Dunakeszi
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz bérigénnyel megjelölt önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül!