Állásajánlat: KARBANTARTÓ-LAKATOS

Hivatkozási szám: MSTOLAKA-1001

Megbízónk amerikai tulajdonban lévő autóipari termelő vállalat.Fiatalos csapatukba keresünk, növekvő gyártási kapacitásuk támogatása érdekében

KARBANTARTÓ-LAKATOS
munkatársat.

  • Szeretnél szakmailag fejlődni egy remek csapat részeként?
  • Modern, kiváló munkakörülményekre vágysz?
  • Akkor nincs más teendőd, jelentkezz!
Feladatok:
  • Fröccsöntő gépek és kiegészítő (temperáló/szárító/robot) berendezések javítása, karbantartása
  • Épületben és egyéb berendezésekben keletkező kisebb hibák elhárítása
  • Gépek rendeltetésszerű működésének biztosítása
  • Meghibásodások okának felderítése, javító intézkedések megtétele
  • Részvétel az üzemi fejlesztésekben
  • Karbantartási dokumentáció vezetése
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Szakirányú középfokú végzettség
  • 1-3 év releváns karbantartási tapasztalat
  • Kiváló probléma megoldó készség
  • Csapatjátékos, alkalmazkodó képesség
  • 1 vagy 2 műszakos munkarend vállalása
Előnyt jelent:
  • Minősített hegesztői bizonyítvány
  • Hegesztési tapasztalat
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes bérezési csomag (alapfizetés+cafeteria+ bejárás támogatás)
  • Fiatal, összetartó csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Halásztelek-megközelítés autóval, vagy Csepel felől volánbusszal
Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz rá frissített önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül!