Állásajánlat: IMPORT MANAGER

Hivatkozási szám: MSTOKUHZ-0924

Megbízónk a magyar élelmiszer kereskedelemben meghatározó szerepet betöltő vállalat. Hazai forgalmazóként nagy világmárkák magyarországi képviseletét látja el, valamint egyedi saját márkás termékek fejlesztésében vesz részt partnerei igényeit kielégítve.

Fiatalos és dinamikus csapatukba keresnek új kollégát

IMPORT MANAGER
munkakörbe.

Feladatok:
  • Kapcsolattartás a külföldi gyártókkal angol nyelven, tárgyalások a beszerzendő áru paramétereivel kapcsolatban, szállítási és fizetési kondíciók egyeztetése
  • Új beszállító partnerek felkutatása, szerződések előkészítése, megkötése
  • Éves beszerzési tervek elkészítése, megvalósítása
  • A vállalatirányítási rendszer napi felhasználói szintű használata
  • Gyártók felé havi forgalmi kimutatások készítése, gyártó Partnerekkel való szoros kapcsolattartás
  • Tenderekre árajánlatok bekérése, határidők pontos betartása
  • Versenytársfigyelés, piaci trendek követése
  • Elemzések, jelentések készítése
  • Beszállító partnerek termékfejlesztésének nyomon követése, új trendek, termékek felkutatása, a kereskedelmi csapattal karöltve
  • Termékbevezetés előkészítése, Magyar nyelvű csomagolástervek ellenőrzése, a társosztályokkal közösen
  • Termék bevizsgálással kapcsolatos felelősségvállalás ügyintézése

Követelmények:
  • Lehetőleg Felsőfokú végzettség
  • Termék és piacismeret
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás, szóban és írásban
  • Motivált, dinamikus, eredmény orientált személyiség
  • Stratégiai gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs, és tárgyalókészség
  • Önálló munkavégzés

Előnyök:
  • Élelmiszer forgalmazó cégnél végzett Import manageri munkaköri tapasztalat

Munkavégzés helye:
  • Budapest, II.kerület

Jelentkezéséhez kérjük küldje el magyar nyelvű önéletrajzát!