Állásajánlat: GRAFIKAI ÉS IT MENEDZSER

Hivatkozási szám: GRAFMENE-0918

Grafikai és IT Menedzsert keresünk!

Partnerünk küldetése, hogy életre szóló gyémánt ékszereket, egyben emlékeket és értékeket alkosson, akár egyedi elképzelések alapján, melyek méltóak lehetnek egy emberi kapcsolat, érzelem, vagy egy pillanat megpecsételésére. Odafigyelve teremtenek kapcsolatot és értik meg Ügyfeleik igényeit. Igyekeznek élményt adni a számukra az ékszerek megtervezése, vagy kiválasztása során.

Ha Te is szívesen képviselnéd a márka küldetését, akkor jelentkezz azonnal!

Mit kapsz munkádért cserébe?
  • Egy különleges Magyar ékszer manufaktúra dinamikus márkaépítésében vehetsz részt
  • Modern technológiákkal és szoftverekkel ismerkedhetsz meg és használhatod a munkád során: pl 3D Tervezőprogram, 3D Nyomtató, Renderelő program.
  • Exkluzív és luxustermékeket képviselhetsz kimagasló szolgáltatással
  • Egy dinamikusan fejlődő csapat részese lehetsz, ahol számít a Te véleményed is
  • Lehetőséget adunk, hogy szakmailag folyamatosan fejlődj
  • Profi eszközökkel dolgozhatsz: saját íróasztal, céges számítógép, céges mobiltelefon
  • Korrekt fizetést és előrelépési lehetőséget biztosítunk
  • A márka a Forevermark és a Swarovski hivatalos partnere, így a munkád során világmárkákat képviselhetsz
  • Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér, céges csapatépítő események (üdülések, vacsorák), szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Grafikai munkák elvégzése
  • Brand és Arculat menedzsment
  • 3D Tervezési munkák menedzsmentje partnerek bevonásával
  • Fájlok rendszerezése és az adatbázisok adminisztrációja
  • Termékmegjelenítés menedzsment
  • Termékek feltöltése és kezelése a webshopban
  • Renderek, Animációk, fotók és videók menedzsmentje
  • IT eszközök beszerzése és karbantartása
  • Adatmentéssel és adatbiztonsággal kapcsolatos munkák
  • Munkaköri előrelépés belsős továbbképzés után
    • 3D Nyomtatás és Mester modell gyártás menedzsment
    • Kollekciók Tervezése
    • Mester modellek fejlesztésének menedzsmentje
    • Termékfejlesztés és termékbevezetés menedzsmentje
    • Speciális Ékszer tervező program használata

Milyen elvárásoknak kell megfelelned?

  • Jó Grafikus képességek
  • Haladó szintű informatikai ismeretek
  • Jó stílusérzék
  • Tapasztalat nyilvántartási rendszerek, adminisztrációs folyamatok kapcsán
  • Érdeklődés egyéb új digitális tervező és fejlesztő programok kapcsán

Mi jelenthet előnyt jelentkezésed során?

  • Termékfejlesztés és termék bevezetésben jártas
  • Grafikus végzettség
  • Fotózás és videózással kapcsolatos ismeretek
  • ECDL vagy Infós végzettség
  • Jó térlátás, online vagy offline rajzkészség
  • 3D Tervezésben jártas (Rhino, Matrix, CSI)
  • 3D nyomtatásban jártas
  • Programozói ismeretek
  • Rendszergazdai ismeretek
Munkavégzés helye: Szeged

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal, motivációs leveleddel a rendszerünkön keresztül!