Állásajánlat: MARKETING ÉS PROJEKT MENEDZSER

Hivatkozási szám: MARKPROJ-0918

Marketing és projekt menedzsert keresünk

Partnerünk küldetése, hogy életre szóló gyémánt ékszereket, egyben emlékeket és értékeket alkosson, akár egyedi elképzelések alapján, melyek méltóak lehetnek egy emberi kapcsolat, érzelem, vagy egy pillanat megpecsételésére. Odafigyelve teremtenek kapcsolatot és értik meg Ügyfeleik igényeit. Igyekeznek élményt adni a számukra az ékszerek megtervezése, vagy kiválasztása során.

Ha Te is szívesen képviselnéd a márka küldetését, akkor jelentkezz!

Mit kapsz munkádért cserébe?
  • Egy különleges Magyar ékszer manufaktúra dinamikus márkaépítésében vehetsz részt
  • Exkluzív és luxustermékeket képviselhetsz kimagasló szolgáltatással
  • Egy dinamikusan fejlődő csapat részese lehetsz, ahol számít a Te véleményed is
  • Lehetőséget adunk, hogy szakmailag folyamatosan fejlődj
  • Profi eszközökkel dolgozhatsz: saját íróasztal, céges számítógép, céges mobiltelefon
  • Korrekt fizetést és előrelépési lehetőséget biztosítunk
  • A márka a Forevermark és a Swarovski hivatalos partnere, így a munkád során világmárkákat képviselhetsz
  • Egyéb juttatások: éves bónusz, céges csapatépítő események (üdülések, vacsorák), szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása, sport és wellness támogatás

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Marketing projektek létrehozása és koordinálása
  • Szöveges, képi és videó tartalmak tervezése és létrehozása partnerek bevonásával
  • Social média kommunikáció menedzselése
  • Partnerkapcsolatok létrehozása és ápolása
  • Márka és kommunikáció menedzsment
  • Influencer kapcsolatok menedzselése
  • Kampányok tervezése és menedzselése
  • Kapcsolattartás az értékesítő csapattal
  • Rendezvényeken való megjelenés szervezése
  • Magazinok és egyéb kiadványokban való megjelenés menedzselése
  • Online és offline PR megjelenések menedzselése
  • Fotók és Videók készítése partnerek bevonásával
  • Termékek nyilvántartás és megjelenítés
  • Piackutatás és konkurenciaelemzés
  • Nyomtatványok és brand elemek tervezése és létrehozása

Milyen elvárásoknak kell megfelelned?

  • Kimagasló projekt menedzsmenttel kapcsolatos képesség
  • Jártasság az online marketing területén
  • Jártasság a Kampánytervezésben és menedzselésében
  • Tapasztalat a Márka és kommunikáció menedzsment kapcsán
  • Konkrét referencia Önálló projektekről
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Mi jelenthet előnyt jelentkezésed során?

  • Marketing vagy Kommunikációs végzettség vagy elvégzett tréning
  • Marketing és Sales szövegírásban való jártasság
  • Fotózásban vagy videózásban való jártasság
  • Grafikus tapasztalat
  • PPC tapasztalat
  • Marketing automatizációval kapcsolatos tapasztalat
  • Ékszer vagy Divatszakmában jártasság
  • Angol nyelvvizsga
  • Jogosítvány

Munkavégzés helye: Szeged

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal, motivációs leveleddel a rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozícióink

COUNTRY MARKETING SPECIALIST