Állásajánlat: MIKROBIOLÓGUS

Hivatkozási szám: MSTOPMUN-0917

Szeretnél:
  • hosszú távú munkalehetőséget?
  • jól fizető állást egy stabil hátterű, innovatív környezetben?

Megbízónk olyan hazai, családi vállalat, ahol tudják, hogy tevékenységükkel értéket teremtenek és hozzájárulnak a világ jobbá tételéhez.
Céljuk a termőföld megmentése. Emberközpontú, összetartó csapat ahol a kollégák támogató szemléletmódja egytől egyig hozzájárul a felhőtlen munkakörnyezethez, nyugodt légkört teremtve.

Számukra keresünk BESZTERECI ÜZEMÜKBE

MIKROBIOLÓGUST

Milyen feladatokban teljesedhetsz ki?:
  • Mikrobiológiai vizsgálatok kivitelezése (baktériumokkal és fonalas gombákkal)
  • Táptalaj készítés, törzsfenntartás, tiszta tenyészetek készítése, élő sejtszám meghatározás
  • Gyártáshoz szükséges oltóanyag előállítása
  • Gyártásközi mintavétel és ellenőrzés
  • Fitotronban végzett növény kísérletek beállítása
  • Analitikai mérések kivitelezése (enzim, fitohormon, mikotoxin vizsgálatok)
  • Eredmények papíron és elektronikus formában történő dokumentálása
  • Technikus szakmai és személyi vezetése, irányítása
  • Kreatív részvétel fejlesztési stratégiák kidolgozásában
  • Releváns kísérletek tervezése, kivitelezése, értékelése, dokumentálása

Ideális jelöltünk az alábbi kompetenciákkal rendelkezik:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (biológus, mikrobiológus, biomérnök, biotechnológus)
  • 1-3 év laboratóriumban szerzett munkatapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Szakmai angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • Elhivatottság, megbízhatóság, pontosság, önálló és csapatban történő munkavégzés

Előnyként értékeljük:
  • Az aszeptikus munkavégzésben, a mikroszkóp használatban és spektrofotometriás mérésekben való jártasság
  • B kategóriás jogosítvány

Mit biztosítunk számodra?:
  • Korrekt fizetés, juttatások
  • Laptop, telefon
  • Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség
  • Korszerű eszközökkel felszerelt munkakörülmény
  • Kreatív, fejlesztési javaslataid figyelembe vétele
  • Stabil céges háttér
  • Olyan csapat részese lehetsz, ahol hosszú távon megtalálod számításaidat.
Munkavégzés helye:
  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Beszterec
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz magyar nyelvű szakmai önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!