Állásajánlat: GYAKORNOK (BUSINESS MANAGEMENT TERÜLETRE)

Hivatkozási szám: MSTGYAKO-0913

Business Management Trainee Program a BECK AND PARTNERS -nél

A Beck & Partners Magyarország egyik vezető fejvadász és személyzeti tanácsadó cége, olyan gyakornokot keres, aki a menedzsment területen szeretne majdnem mindent megtanulni. A gyakornoknak, aki ezt a pozíciót tölti be, feladat lesz, hogy megismerje a céget fentről lefelé, és így kiváló készségekkel bármely vállalkozásban hatékonyan tud dolgozni.
Alapvető fontosságú, hogy erre a pozícióra jelentkezők erős kommunikációs készségekkel rendelkezzenek, demonstrálják a kreativitást és megértsék a legapróbb részletek fontosságát is. Az orientációs időszak alatt a résztvevők átfogóan megismerik a vállalatot. A gyakorlati szakasz során aktív szerepet kapnak az adott szakterület tevékenységében. A gyakornok munkáját szakterületi mentor segíti, folyamatosan értékelve a gyakornok munkáját.

Téged keresünk, ha
  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel (előny a gazdasági szakirányú tanulmány)
  • jó írásbeli és szóbeli kommunikációs készséggel rendelkezel magyarul és angolul egyaránt
  • magabiztosan használod az Office programokat
  • önálló gondolkodás, jó kommunikációs- és kezdeményezőkészség jellemez
  • részlet- és feladat orientált vagy
  • szeretsz tanulni és fontos számodra a kihívás, valamint a folyamatos fejlődés

Feladatok
  • részvétel prezentációk elkészítésében
  • cikkek, hírek, összefoglalók írása
  • háttéranyagok összeállításában, előkészítésében való részvétel
  • felmérések és kommunikációs kampányok folyamatos támogatása, szükséges adatgyűjtés
  • adminisztratív támogatás a stratégiai projektek előkészítésében, lebonyolításában
  • segítségnyújtás a céges rendezvényeknél, eseményeknél

Amit kínálunk:
  • On-boarding program
  • Felelősségteljes, valós feladatok és gyakorlati munkatapasztalat
  • Jó fej, inspiráló és támogató kollégák
  • Mentorálási és képzési lehetőség tapasztalt szakemberekkel
  • Részvételi lehetőség vállalati rendezvényeken és meetingeken
  • Rugalmas időbeosztás
  • Részt vehetsz különböző céges programokon (gyümölcsnapok, csapatépítők, céges masszázs stb.)
  • Közép- és hosszútávú karrierlehetőség

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, magyar nyelvű önéletrajzoddal jelentkezz rá a rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozícióink

RECEPCIÓS
IMPORT MANAGER
RECEPCIÓS