Állásajánlat: KUTATÁS ÉS FEJLESZTÉSI PROJEKTVEZETŐ

Hivatkozási szám: KUTFEJLV-0910

Műszaki területen működő nagyvállalat, prototípus tervezéssel és gyártással, illetve automatizálással foglalkozó fejlesztési központjába keresünk budapesti munkavégzéssel, az alábbi pozícióba munkatársat:

KUTATÁS ÉS FEJLESZTÉSI PROJEKTMANAGER (VEZETŐ GÉPÉSZMÉRNÖK)

Feladatok:

  • Mechatronikai jellegű egyedi logisztikai célgépek tervezése és prototípusok kivitelezésének irányítása
  • 6 fős gépészmérnök, villamosmérnök csapat irányítása
  • Automata és félautomata rendszerek tervezési projektjeinek vezetése koncepciótól a megvalósításon át, az átadásig
  • A területen futó projektek határidőre történő megvalósítása
  • Beszállítók versenyeztetése és koordinálása
  • Riportálás a felsővezetés részére

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Legalább 2 év projektvezetői tapasztalat műszaki környezetben
  • ProE/Creo tervezőszoftver ismerete
  • Automata célgépek tervezésében és/vagy megvalósításában szerzett tapasztalat
  • Sikeres, megvalósult projektek vezetésében szerzett tapasztalat
  • Agilis, határozott személyiség
  • Erős rendszerszemlélet

Amit a cég kínál:

  • Juttatási csomag: havi bruttó 900.000,- Ft + mobiltelefon
  • Jól felszerelt labor és műhely
  • Hosszú távú perspektíva és jövőkép
  • Inspiráló, támogató környezet
  • Széleskörű, kreatív, változatos feladatok
  • Kiszámítható munkaidő

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozícióink

ÜZEMVEZETŐ HELYETTES
ÜZEMVEZETŐ