Állásajánlat: HR MUNKATÁRS / Budapest

Állásajánlat: HR MUNKATÁRS
Hivatkozási szám: MSTHRADM-0906

PÁLYAKEZDŐ ÉS JUNIOR SZAKEMBEREK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Ha érdekli a HR világa?
Ha szeretne egy stabil vállalathoz csatlakozni, ahol a HR teljes folyamatát megtanulhatja?

Ez a lehetőség most Önnek szól!

Ügyfelünk Magyarország vezető villamossági anyag kereskedelemmel foglalkozó cége, mely 31 szaküzletével és 2 webáruházával már 26 éve meghatározó szereplője a villamossági piactérnek.

Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba: HR MUNKATÁRS

Feladatok:

  • HR-rendszerek működtetése, részvétel új rendszerek bevezetésében, fejlesztésében,
  • Szoros kapcsolattartás a központi HR -el,
  • Munkavállalói adatkezelés,
  • Munkaruhával kapcsolatos ügyintézés,
  • Részvétel havi bérszámfejtési folyamat előkészítésében,
  • Kapcsolattartás a bérszámfejtéssel,
  • Dokumentációk előkészítése, rendszerezése,
  • Toborzás, kiválasztási folyamat lebonyolítása,
  • Képzési terv követése, tréningek szervezése,
  • Kapcsolattartás a vezetőséggel és a munkavállalókkal.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • PÁLYAKEZDŐ VAGY 1-2 éves tapasztalat HR adminisztrációban,
  • Rendszerszemlélet, logikus gondolkodás,
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret (EXCEL, Word, PowerPoint),
  • Önállóság.

Előnyök:

  • Szakirányú főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • Több éves tapasztalat HR területen.

Juttatások, ajánlat:

  • Bejelentett 8 órás munkaviszony,
  • Hosszú távú, biztos munkahely,
  • Változatos munka,
  • Alapbéren felüli juttatás: cafeteria, jutalom és éves bónusz,
  • Pontos kifizetés és elszámolás,
  • Szakmai képzési lehetőség,
  • Határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Kellemes munkahelyi légkör,
  • Akár azonnali munkakezdés.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Munkanapok hétfőtől péntekig 08:00-tól 16:30-ig,
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!
  • Elsősorban olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik számára nem jelent gondot, hogy a munkavégzés helye Budapesten belül, a cég több telephellyel történő rendelkezése miatt változik (XIII., X., XVII. kerületek).

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Pozíció területei:

  • HR / MUNKAÜGY: HR asszisztens
  • HR / MUNKAÜGY: HR Generalista

Pozíciószint:

  • Beosztott