Állásajánlat: SZOFTVERFEJLESZTŐ

Hivatkozási szám: SZOFTFEJ-0903

Szeretnél egy fiatal, összetartó csapat új tagja lenni? Szoftverfejlesztőként szeretnél tapasztalataidat kamatoztatva szakmailag fejlődni? Mindezt modern, minőségi munkakörnyezetben képzeled el?

Jó helyen jársz! Olvass tovább, mert Téged keresünk!

Ki a megbízónk?

Partnerünk taneszközöket, oktatási anyagokat forgalmazó, stabil háttérrel és biztos vevőkörrel rendelkező cég, csapatunk bővítése céljából szoftverfejlesztő munkakörbe keres új kollégát az alábbi pozíció betöltésére:

SZOFTVERFEJLESZTŐ

Milyen feladat vár Rád?

  • Cross-platform applikációk fejlesztése

Te vagy a megfelelő jelölt a pozícióra, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Minimum 2 év szakmai tapasztalat
  • Technológiai ismeretek: html, css, javascript, github, npm, webpack, es6
A pozíció betöltéséhez előny, de nem feltétel:
  • Linux
  • Webcomponents

Mi jár a munkádért cserébe?

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú biztos munkalehetőség
  • Modern, minőségi munkakörnyezet
  • Családias, vidám légkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Megbecsülés
  • Fiatal, lelkes, lendületes és összetartó csapat
  • Sportolási lehetőség

A munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!