Állásajánlat: MARKETING MUNKATÁRS

Hivatkozási szám: MARKMUNK-0903

Partnerünk egy olyan 12 éves futárszolgálat, amely a világ összes országába szállít csomagokat.

Nemcsak a klasszikus futárszolgálatoktól megszokott lehetőségekkel foglalkozik, hanem a szakmában egyedülálló szolgáltatásokkal és garanciákkal is szolgálják Partnereik kényelmét és nyugalmát.

Bővülő csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Marketing munkatárs

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Social Média felületek kezelése, irányítása
  • Posztok koordinálása
  • Honlap folyamatos SEO ellenőrzése, karbantartása, helyezésük javítása
  • Hírek, események közzététele

Milyen elvárásoknak kell megfelelned?

  • Rendelkezz felsőfokú végzettséggel ( Marketing, Kommunikáció-médiatudomány )
  • Legyen 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalatod
  • Gondolkozz rendszerben
  • Végezd precízen munkádat

Mi jelenthet előnyt jelentkezésed során?

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Mit kapsz munkádért cserébe?

  • Kiemelkedő bérezés
  • Medicover egészségpénztári hozzájárulás
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest III. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül!