Állásajánlat: BÉRBEADÁSI MENEDZSER

Hivatkozási szám: LEASINGM-0826

Bérbeadási Menedzser Álláslehetőség!

 Partnerünk ma az egyik vezető helyen áll az európai bevásárlóközpontok ingatlanpiacán.

Közel 400 bevásárlóközponttal van jelen 12 országban Európában és Ázsiában.

Milyen feladatok várnak Önre?
  • Kereskedelmi portfólió bérleményeinek bérbeadása
  • Kapcsolattartás bérlőkkel, partnerekkel
  • Bérleti szerződésekre vonatkozó tárgyalások lebonyolítása
  • Potenciális bérlők, partnerek felkutatása
  • Kereskedelmi elemzések, kereskedelmi tervek készítése
  • Bérlői mix, bérbeadói koncepció kialakítása
  • Bérleti szerződések teljeskörű adminisztrációja
  • Társosztályokkal való együttműködés

Milyen elvárásoknak kell megfelelnie?
  • Kereskedelmi ingatlanok bérbeadásában szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Kiemelkedő tárgyalási készség
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Proaktív személyiség
  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • Kiemelkedő kommunikációs, koordinációs készség
  • Képesség az önálló munkavégzésre illetve a csapatmunkára egyaránt
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook, PowerPoint)
  • “B” kategóriás jogosítvány

Mit kínálnak munkájáért cserébe?
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Céges autó, laptop, telefon
  • Rugalmas munkavégzés
  • Fiatalos csapat
  • Modern munkakörnyezet
  • Rendszeres csapatépítők, tréningek, képzések
Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül.