Állásajánlat: RAKTÁR VEZETŐ

Hivatkozási szám: RAKTVEZE-0826

RAKTÁR VEZETŐ álláslehetőség!

Megbízónk budapesti logisztikai központja vezetői állományát bővíti a nagyarányú piaci terjeszkedés és a folyamatosan növekvő operáció miatt.

Várjuk azokat a vezető kollégákat, akik munkatapasztalatot szereztek raktározási vagy termelési területen.

Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatási csomag, alapbér, vezetői bónusz, céges autó
  • Két műszakos munkarend (délelőtt, délután)
  • Folyamatosan fejlődő nagyvállalati környezet, változatos feladatok
  • Felelősségteljes vezetői pozíció

Feladatok:
  • Egy konkrét 150-200 fős raktári terület stratégiai és operatív vezetése
  • Műszakvezetői csapat motiválása, fejlesztése és irányítása
  • Munkafeladatok kiadása, felügyelete, ellenőrzése
  • Raktári folyamatok fejlesztése
  • Napi munkafolyamatok ellenőrzése, értékelése, javítása

Elvárások:
  • Logisztika / raktározási / termelési területen szerzett vezetői tapasztalat
  • Nagyobb létszámú munkatársi állomány irányításban szerzett gyakorlat
  • Erős vezetői kompetenciák, készségek, képességek
  • Stratégiai gondolkodásmód, logikai érzék
  • Önálló döntéshozatali képesség
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül!