Állásajánlat: PROJEKTKOORDINÁTOR (építőipari terület)

Hivatkozási szám: MSTOPROJ-0816

Ügyfelünk több, mint 20 éves háttérrel rendelkező, prémium minőségű beltéri ajtók, ajtórendszerek kereskedelmével és beépítésével foglalkozó vállalat.

Csapatuk bővítése miatt keresünk számukra

PROJEKTKOORDINÁTOR (építőipari terület)
kollégát, aki a projektek megalapozásával fog foglalkozni.

Feladatok:
  • Műszaki árajánlatok, specifikációk összeállítása, készítése (műszaki specifikációk, tervrajz alapján méretezések, vasalatok, darabszám meghatározása)
  • Árajánlatok küldése, utánkövetése
  • Műszaki egyeztetések
  • Projektek nyomonkövetése, figyelemmel kísérése elejétől a végéig
  • Dokumentációk aktualizálása
  • Műszaki egyeztetéseken való részvétel, kapcsolattartás az ügyféllel
  • Kivitelező csapattal folyamatos kapcsolattartás
Elvárások:
  • Felsőfokú építészmérnök/építőmérnök végzettség
  • Legalább 2-3 év tapasztalat építőipari projekt előkészítésben, támogatásban
  • Építőipari tervrajz olvasás ismeretek
  • Magas excel ismeretek
Előny:
  • Építőipari középfokú/ felsőfokú végzettség
  • Angol nyelv ismeret
Amit kínálnak:
  • Versenyképes bérezés
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Változatos projektek
  • Családias munkahelyi légkör
Munkaidő:
  • H-Cs 9-18
  • P 9-15
  • Rugalmas munkaidő
Munkavégzés helye:
  • Budapest XI. kerület
  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük frissített önéletrajzával jelentkezzen!