Állásajánlat: HARDVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK / Pest megye

Állásajánlat: HARDVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK
Hivatkozási szám: MSTEMBED-0812

Partnerünk egy multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata. Víztechnológiai megoldások gyártásával és forgalmazásával foglalkoznak, világszerte több, mint 15.000 dolgozó erősíti csapatukat.

Víziójuk, hogy a jövőben továbbfejlesszék a víz felhasználásának és újrafelhasználásának a módjait.

Ceglédi gyártóegységükbe, a bővülő R&D csapatukba keresünk most új kollégát az alábbi pozícióba:

HARDVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK

Az új fejlesztő mérnök feladata lesz a motorvezérlő nyákok tervezése, fejlesztése és tesztelése.

Hetente két nap home-office lehetőség biztosított, illetve a bejárást is támogatják!

Feladatok:

  • Részvétel a beágyazott hardware és firmware rendszerek tervezésében, fejlesztésében, debuggolásában és tesztelésében,
  • PLC vezérlőegységek testreszabása (Assembly, C, C++, Visual Basic),
  • Együttműködés a termékmérnöki csapattal, projektmunka,
  • Termék dokumentációk elkészítése (mind a sztenderd, mind az egyedi fejlesztésű termékeknél).

Elvárások:

  • Villamosmérnöki egyetemi vagy főiskolai végzettség,
  • Legalább 1-2 év tapasztalat hardware fejlesztésben,
  • Nyáktervezési tapasztalat,
  • C és/vagy Assembly programozási nyelvben szerzett tapasztalat,
  • Középfokú, kommunikációképes angol nyelvtudás.

Előnyök:

  • Tapasztalat firmware fejlesztésben,
  • Motorvezérlő rendszer fejlesztésében szerzett tapasztalat,
  • LabVIEW ismeretek,
  • Szimulációs szoftver ismeretek,
  • Elektromechanikai szektorban szerzett tapasztalat.

Juttatások, ajánlat:

  • Alapbéren felüli cafeteria (az éves bér függvényében),
  • Bejárás támogatás (15 Ft/km).

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, úgy várjuk magyar és angol nyelvű önéletrajzodat!
  • Munkavégzés helye: Cegléd (heti 2 nap home-office lehetőség biztosított!)

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Villamosmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Tesztelő/Tesztmérnök