Állásajánlat: NEMZETKÖZI FUVARSZERVEZŐ

Hivatkozási szám: MSTOGUJH-0723

Megbízónk egy nemzetközi háttérrel rendelkező cég, bővülés miatt keresünk fiatalos csapatukba új munkatársat:

NEMZETKÖZI FUVARSZERVEZŐ
munkakörbe.

Téged keresünk, ha jól éreznéd magad egy nagy forgalmú multinacionális cégnél, ahol a teljes folyamatban részt vehetsz!

MILYEN IZGALMAS FELADATOK VÁRNAK RÁD?
  • Nemzetközi közúti komplett kamionok, részrakományok szervezése
  • Ügyfelekkel és fuvarozó partnerekkel aktív kommunikáció
  • Különleges igények átbeszélése
  • Megbízókkal való kapcsolattartás, igényeik alapján ajánlatok készítése, fuvarok leszervezése, azok nyomon követése

RÁD VAN SZÜKSÉGÜNK, HA:
  • Már szereztél tapasztalatot fuvarszervezésben
  • Rendelkezel kommunikációképes angol nyelvtudással (szóban és írásban)
  • Felhasználói szintű informatikai ismereteid vannak
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő, szervező készséggel bírsz

ÖRÜLÜNK, HA RENDELKEZEL A FENTIEKEN KÍVÜL MÉG:
  • Logisztikus, fuvarszervező végzettségel
  • Van tapasztalatod gyűjtőszállítmányozás területén

MIÉRT JÓ DÖNTÉS EZ SZÁMODRA?
  • Stabil munkalehetőség
  • Szakmai kihívások
  • Karrier lehetőségek
  • Jó társaság

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Szigetszentmiklós, M0 autóút szigetszentmiklósi lehajtónál lévő központjába

MUNKAIDŐ:
  • Hétfőtől péntekig napi 8 óra, 7.30-9.00 óra közt rugalmas munkakezdés

Ha érdekel a lehetőség küldd el magyar nyelvű önéletrajzod!