Állásajánlat: SZÁMVITELI-PÉNZÜGYI OSZTÁLYVEZETŐ

Hivatkozási szám: MSTOPENZ-0705

Ügyfelünk egy egyedi és exkluzív termékek előállítására szakosodott minőségi papírgyár Magyarországon. Hazánkban egyedüliként alkalmas biztonsági alappapírok előállítására.
Pénzügyi csapatuk élére keresünk új munkatársat

SZÁMVITELI-PÉNZÜGYI OSZTÁLYVEZETŐ
pozícióba.

Feladatok:
  • Stratégiai és éves tervezésben a mérleg, pénzügyi terv elkészítése
  • Havi és éves zárások megszervezése, lebonyolítása
  • Éves beszámolók kiegészítő melléklet, cash flow összeállítása, beszámoló közzététele
  • A vagyon nyilvántartása, az abban bekövetkezett változások változások könyvelésének irányítása, ellenőrzése, szakmai felügyelete
  • Leltárvezetőként a leltár szervezése, lebonyolítása
  • Pénzügyi kifizetések ellenőrzése
  • Átfogó gazdasági, pénzügyi elemzések kimutatások készítése, finanszírozási tervek összeállítása
  • Havi, negyedéves, éves bevallások, önkormányzati adók ellenőrzése, beküldése, kötelezettségek határidőre történő rendezése
  • Adóellenőrzések teljeskörű koordinálása
  • Kapcsolattartás a könyvvizsgálóval, hatóságokkal, bankokkal, szakterületekkel
  • 2 fő számviteli-pénzügyi előadó munkájának koordinálása
Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 3-4 év hasonló pozícióban szerzett tapasztalat termelő vállalatnál
  • Vezetői tapasztalat
  • Adózási ismeretek
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Integrált vállalatirányítási rendszerben való jártasság
Előnyök:
  • Angol nyelvismeret
  • Mérlegképes könyvelő és/vagy adószakértői végzettség
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil munkahely, kiváló munkahelyi légkör
  • Rugalmas munkaidő
Munkavégzés helye:
  • Miskolc
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését kérjük, magyar nyelvű önéletrajzával jelentkezzen rá a rendszerünkön keresztül!