Állásajánlat: TELJES KÖRŰ KÖNYVELŐ

Hivatkozási szám: MSTOKONY-0514

Megbízónk egy gyorsan növekvő, innovatív, multinacionális, kisállateledelek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó vállalatcsoport. Csévharaszton (Budapesttől 40 km-re délkeleti irányban található) működő telephelyére keressük bővülő pénzügyi csapatuk új tagját

TELJES KÖRŰ KÖNYVELŐ
pozícióba.

Feladataid lesznek:
  • Teljes körű könyvelési feladatok ellátása
  • Számlák rögzítése, könyvelése
  • Banki utalások előkészítése
  • Főkönyvi egyeztetések
  • KSH jelentések elkészítése
  • ÁFA bevallások elkészítése
  • Egyéb adók, bevallások elkészítése
  • Részvétel az éves auditokon
Elvárások:
  • Főiskolai/egyetemi közgazdász végzettség
  • Mérlegképes könyvelő végzettség és regisztráció
  • Legalább 3 év TELJES KÖRŰ könyvelés területén szerzett tapasztalat
  • Multinacionális, termelő vállalati környezetben szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás - elsősorban írásban
  • Haladó szintű Excel felhasználói tudás - függvények, Pivot tábla használata
  • Precíz, körültekintő munkavégzés
  • Pozitív hozzáállás, jó kommunikációs készségek

Amit a cég kínál:
  • Stabil vállalati háttér - A cég anyavállalata több, mint 70 éves múlttal rendelkezik, Magyarországon pedig a 90-es évektől vannak jelen
  • Barátságos, vidám és profi csapat
  • Szakmai fejlődés
  • Alapbérezés mellett béren kívüli juttatások
  • Saját autóval való bejárás támogatása 15 Ft/ km
  • Rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye:
  • Csévharaszt - Monor és Nyáregyháza mellett, M0-s autópályán keresztül könnyedén elérhetőek.

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, pályázz frissített önéletrajzzal!