Állásajánlat: KERESKEDELMI/ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ (SALGÓTARJÁN)

Hivatkozási szám: KERERTVE-0514

Nagykereskedelmi területen működő, magyarországi nagyvállalat az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Kereskedelmi Vezető / Értékesítési Vezető
(Salgótarján)

A munkakörhöz tartozó feladatok és felelősségek:

A kereskedelmi egység értékesítési és logisztikai folyamatainak irányítása
A toborzás-kiválasztási folyamat proaktív vezetése
10-15 fős csapat irányítása, fejlesztése és motiválása
Új vállalati partnerek felkutatása, ügyfélkör bővítése
Partnerekkel fennálló kapcsolatok ápolása
Adminisztrációs feladatok elvégzése, riportok készítése
Értékesítési tervek megvalósítása csapatmunkában

A munkakörhöz tartozó elvárások:

Középfokú végzettség (felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség előny)
3-5 éves – kereskedelmi területen szerzett - vezetői gyakorlat
Kimagasló problémamegoldó és szervező képesség
Kiváló kommunikációs- és tárgyalási készség, önálló munkavégzés
Eredményorientált gondolkodásmód
Energikus, pozitív, proaktív szemlélet
Erős felhasználó szintű MS Office ismeretek
„B” kategóriás jogosítvány

Az álláshoz kínált előnyök:

Versenyképes fizetés + vállalati juttatások
Kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatok
Folyamatosan fejlődő, professzionális vállalati környezet
Több évtizedes múltra visszatekintő, stabil vállalati háttér
Családbarát munkaidő, szabad hétvégével

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!