Állásajánlat: ADMINISZTRATÍV ASSZISZTENS

Hivatkozási szám: ADMINASZ-0509

Budaörsi telephelyű, stabil hátterű, osztrák tulajdonú autószállító cég keres új kollégát egy fiatal, szimpatikus csapatba az alábbi pozíció betöltésére:

Adminisztratív asszisztens

Feladatai:
  • A szállítmányozási adminisztrációs feladatok ellátása, fuvarokmányok elkészítése,   szabadság esetén a kollégák helyettesítése
  • Számlázás előkészítése
  • Számlafeladások folyamatos és határidőre történő biztosítása
  • Számlareklamációk kezelése
  • Számlamelléklet hiányok pótlása/kontrollja

Eseti feladatai:
  • A vezetőség által rábízott feladatok végzése

A munkakör betöltésének feltételei:
  • Középiskolai érettségi bizonyítvány
  • Alapszintű angol nyelvtudás
  • Precizitás, számokkal való affinitás
  • Excel felhasználói szintű ismerete
  • Hasonló területen szerzett legalább 1 éves releváns szakmai tapasztalat

Kompetenciák:
  • Proaktivitás
  • Monotonitástűrés
  • Problémamegoldó készség
  • Stressztűrő-képesség
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Jó konfliktuskezelés
  • Ügyfél-orientáció

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!