Állásajánlat: JAVA FEJLESZTŐ

Hivatkozási szám: JAVAFEJL-0507

Szívesen vennél részt egy – a piacon teljesen egyedi - ERP rendszer fejlesztésében?
Gyakorlott Java fejlesztő vagy?
Izgalmas, kreatív feladatokra vágysz?

Akkor ne keress tovább, jelentkezz most!

Java fejlesztő

Ami Rád vár:

Részvétel az új modulok fejlesztésében
Bugfix feladatok elvégzése
Tárolt eljárások tervezése, implementálása, karbantartása
Tapasztalatodnak megfelelő egyéb feladatok (ant, tomcat, postgres, shell scripting, Hudson)

Ami a pozícióhoz mindenképp szükséges:

Az elmúlt 5 évben szerzett legalább 2 éves JAVA fejlesztési tapasztalat
Releváns végzettség
SQL ismeret
ORM kezelőben szerzett tapasztalat

Előnyt jelent:

Postgres ismeret
ERP rendszer ismerete
CXF ismeret
Hibernate + JPA
Spring
Eclipse RCP tapasztalat (vagy egyéb Desktop alkalmazás fejlesztési ismerete)

Amit kínálunk:

Versenyképes bérezés
Kellemes munkakörnyezet, családias légkör, dinamikus csapat, változatos fejlesztési feladatokkal
Rugalmas munkavégzés
Ingyenes, őrzött parkolási lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!