Állásajánlat: KISKERESKEDELMI ÉRTÉKESÍTŐ

Hivatkozási szám: MSTERTEK-0430

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Szeretne műszaki cikkek értékesítésével foglalkozni?
Szeretné műszaki beállítottságát a kereskedelemben hasznosítani?
Szeretne egy stabil, hosszútávú munkalehetőséget?

Ha a fenti kérdésekre igennel válaszolt, Önt keressük!

Ügyfelünk Magyarország vezető villamossági anyag kereskedelemmel foglalkozó cége, mely 30 szaküzletével és 2 webáruházával már 26 éve meghatározó szereplője a villamossági piactérnek.

Folyamatosan bővülő csapatukba keresnek most KISKERESKEDELMI ÉRTÉKESÍTŐ munkatársakat Budapestre, több üzletükbe is.

Feladatok:
  • Ügyfelek kiszolgálása,
  • Ajánlatadás,
  • Megrendelések kezelése,
  • Munkakörhöz tartozó adminisztráció,
  • Pénztárgép kezelése.

Elvárások:
  • Kereskedelmi végzettség ÉS 2-3 év kiskereskedelmi tapasztalat műszaki cikkek értékesítésében,
VAGY
  • Pályakezdők villanyszerelői végzettséggel,
  • Ügyfélorientált, kedves hozzáállás.

Előnyök:
  • Műszaki irányultság,
  • Villamossági ismeret és tapasztalat.

Juttatások, ajánlat:
  • Stabil, hosszútávú, bejelentett munkalehetőség,
  • Pontos kifizetés és elszámolás,
  • Versenyképes fizetés, mely az alapbéren felül a következőkből áll:
  • Cafeteria,
  • Mozgó bér,
  • Negyedéves jutalom lehetőség,
  • Éves bónusz,
  • Szakmai képzési lehetőség.

Munkavégzés helye: Budapest (több üzletbe is keresünk kollégákat - XI. / X. / XVIII. / I.  kerület)

Egyéb információk: Munkaidő napi 8,5 óra hétfőtől - péntekig (hétvégi munkavégzés nincs).

Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, kérjük jelentkezzen rá rendszerünkön keresztül önéletrajzával!