Állásajánlat: AUTÓRAKTÁRI RAKTÁROS/GÉPKOCSI MOZGATÓ

Hivatkozási szám: AUTORAKT-0429

Partnerünk, egy ausztriai cégcsoport tagja, Budaörsön egy több mint 8.000 autót befogadó autóraktárral és 86 autószállító kamionnal lát el komplex autólogisztikai feladatokat. Stabil szerződött megrendelői hátterükkel és hosszú távú, bejelentett munkaköreikkel biztos munkahelyet és  jövedelmet,  ezáltal biztonságot nyújt több, mint 300 munkavállalónknak. Bővülésük miatt keresnek új csapattársat az alábbi pozícióba:

AUTÓRAKTÁRI RAKTÁROS / GÉPKOCSI MOZGATÓ

Milyen feladatok várnak Rád?

  • A telephelyre beérkező vadonatúj személygépkocsik és kishaszonjárművek vezetése 3 fajta feladat – és készségszint szerint:
Felhordás – a gépjármű raktárhelyről történő felhordása
Elhordás – az autók raktárhelyre történő beraktározása, leparkolása, raktárhely rögzítése
Vagonozás – a vasúti autószállító vagonok kezelése (a beérkezett gépkocsik állapotának, esetleges sérüléseknek, hiányoknak a felmérése; a vagonokon lévő gépkocsik kiékelése, a vagonok felső szintjének beállítása, elmozdulás ellen beékelése; a gépkocsikkal a vagonról az átvevő területre történő leállása)

Milyen elvárásoknak kell megfelelned?
  • B kategóriás jogosítvány
  • Tiszta erkölcsi bizonyítvány
  • Fizikai alkalmasság
  • Megbízható, precíz, korrekt személyiség
  • Jó csapatjátékos
Mi jár a munkádért cserébe?
  • Versenyképes bérezés
  • A munka megkezdésekor munkaruha és védőeszköz ellátás
  • Rugalmas munkavégzésre való lehetőség (Nyugdíj és tanulmányok mellett is végezhető)
  • Stabil vállalati háttér
Munkaidő: H-CS: 07:00-15:50 P: 07:00-15:00

Munkavégzés helye: Budaörs

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!