Állásajánlat: MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ

Hivatkozási szám: MSTOERTE-0429

Megbízónk HAHN+KOLB Hungária Kft. részére

MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ

munkatársat keresünk

az ország egész területére.

Feladatok:
  • Rendszeres vevőlátogatás, kapcsolatok ápolása és továbbfejlesztése a már meglévő partnerekkel
  • Digitális megoldások, a hatékonyságot és a versenyképességet növelő új lehetőségek bemutatása
  • Új, potenciális vevők felkutatása és számukra ajánlatok készítése
  • Műszaki problémák megértése, majd arra megoldások kidolgozása, szaktanácsadás
  • Értékesítés közben tanulni, fejlődni, eredményesnek lenni és ennek örülni tudni

Elvárás:
  • Értékesítői illetve kereskedelmi képviselői gyakorlat a fémmegmunkálással kapcsolatos szerszámok és eszközök vagy üzemi berendezések területén és/vagy
  • Szakirányú műszaki végzettség vagy tapasztalat (elsősorban forgácsolás, gépészet, szerelés területe)
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Meggyőző, dinamikus, eredményorientált személyiség
  • Önálló munkavégzés, terhelhetőség, motiváltság
  • Érvényes jogosítvány (B kategória), számítógépes ismeret

Előny:
  • Több éves gyakorlat műszaki értékesítői területen vagy a termelés, gyártás területén
  • Termelővállalatoknál kialakult kapcsolatok
  • Termékismeret

A feladatok sikeres elvégzését a cég a következőkkel támogatja:
  • Hivatalosan bejelentett munkaviszony, hivatalos elszámolás, stabil munkahely
  • Karrierlehetőség, folyamatos képzés, nemzetközi háttér, kiváló munkahelyi légkör
  • Versenyképes jövedelem (alapbér + teljesítményarányos prémiumrendszer)
  • Cégautó, kommunikációs eszközök
  • Fiatal, lelkes, motivált csapat, akik Önért is dolgoznak

Munkavégzés helye:
  • Budapesti irodával, országos munkavégzés

  • Részletes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével kérjük csatolja jelentkezéséhez.