Állásajánlat: LOGISZTIKAI SPECIALISTA (Komárom)

Hivatkozási szám: MSTOKUZB-0426

Megbízónk Közép-Európa egyik legnagyobb alumíniumötvözet öntvény gyártója munkatársat keres:

LOGISZTIKAI SPECIALISTA (Komárom)
pozícióba.

A munkakörben alkalmazott személy felelősségei közé fognak tartozni:
  • logisztika részleg működésével kapcsolatos tevékenységek tervezése, irányítása, szervezése és ellenőrzése
  • beosztott munkatársak munkájának irányítása
  • az alapanyag -átvétel és -gazdálkodás felügyelete
  • a megfelelő dokumentumkezelés felügyelete
  • a társaság logisztikai eljárásainak betartása és betartatása
  • szoros együttműködés a logisztikai menedzserrel és a cégcsoport más vezetőivel

A fenti munkakörre jelentkező személlyel szembeni elvárások:
  • minimum középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előnyt jelent)
  • termelési üzemben hasonló munkakörében szerzett tapasztalat
  • a logisztikai részleg működésével kapcsolatos ismeretek
  • angol vagy szlovák nyelv ismerete
  • ERP (vállalati erőforrás-tervező) rendszer ismerete (preferált IFS; vagy SAP stb.)
  • vezetői és döntéshozói készség
  • fejlett elemzői és szervezői készség
  • személyes kapcsolatteremtő és mukakészség és csoportos munkavégzés képessége

Amit ajánlunk:
  • állás egy stabil pozíciójú cégnél
  • versenyképes alkalmazási feltételek
  • szakmai fejlődés lehetősége
  • barátságos, kollegiális környezetben, nagy, dinamikusan fejlődő vállalatcsoportnál végzett munka

A munkavégzés helye:
  • Komárom

Jelentkezéshez kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát!