Állásajánlat: ANYAGMOZGATÓ - RAKTÁROS / Veszprém megye

Állásajánlat: ANYAGMOZGATÓ - RAKTÁROS
Hivatkozási szám: MSTRAKTA-0418

Ügyfelünk nemzetközi műanyagipari vállalatcsoport Peremarton-gyártelepi (Veszprém megyei) folyamatosan bővülő leányvállalata.

Hozzájuk keresünk most KÉT MŰSZAKOS munkarendbe ANYAGMOZGATÓ - RAKTÁROS munkatársat.

Munkavégzés helye: Peremarton-gyártelep (Veszprém megye)

Megközelítés: Tömegközlekedéssel vagy autóval. A cég bejárási támogatást fizet munkavállalóinak.

Munkaidő: napi 12 óra két műszakban, 5 illetve 2 napos munkahetek váltják egymást.

Műszakok:
6:00-tól - 18:00-ig
18:00-tól - 6:00-ig

Feladatok:

  • Termelés ellátása alapanyaggal és csomagolóanyaggal,
  • Késztermék paletták végcsomagolása és raktárba továbbítása,
  • Raktárban késztermék helyretárolása raktáros nélküli időszakokban,
  • Esetenként beérkező áru és alapanyag átvétele,
  • Esetenként árukiadás, állványrendszerből történő ki-és betárolás,
  • Optimalizált késztermék és anyagmozgatás,
  • Adminisztrációs és készletezési feladatok ellátása,
  • Leltározásban és selejtezésben való közreműködés,
  • Üzemi dolgozók munkájának segítése.

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség,
  • Targoncavezetői engedély,
  • Minimum 3 éves tapasztalat targoncavezetésben,
  • Együttműködési hajlam,
  • Megbízható és precíz munkavégzés,
  • Folyamatos, 12 órás műszakrend vállalása (műszakok 6:00-tól 18:00-ig, és 18:00-tól 6:00-ig tartanak).

Előnyök:

  • Alapvető számítógépes ismeretek,
  • Középfokú végzettség.

Juttatások, ajánlat:

  • Bejelentett alapfizetés,
  • Teljesítmény és jelenléti bónusz,
  • Bejárási támogatás,
  • Előmeneteli lehetőség,
  • Családias környezet várja az új munkatársakat.

Munkavégzés helye:

  • Veszprém megye

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük magyar nyelvű önéletrajzával jelentkezzen!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíció területei:

  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Anyagmozgatás/Rakodás/Targonca
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Egyéb fizikai/szakmunka