Állásajánlat: KAZÁNÜZEMELTETŐ ÉS KARBANTARTÓ (KAZÁNKEZELŐ) / Budapest

Állásajánlat: KAZÁNÜZEMELTETŐ ÉS KARBANTARTÓ (KAZÁNKEZELŐ)
Hivatkozási szám: MSTKAZAN-0411

Szeretne egy megbízható kisvállalkozásban dolgozni?
Szeret szerelni és mindene az elektronika és gépészet?
Olyan helyet szeretne, ahol kiszámítható munkarendben tud dolgozni, így a családra is marad ideje?

Ha a fenti kérdésekre IGEN a válasza, még MA pályázza meg ezt a pozíciót.

Ügyfelünk Budapest területén több mint 20 éve működő kisvállalkozás, akik hatékony megoldásokat kínálnak megrendelőik számára, legyen szó műszaki és emberi erőforrást igénylő feladatokról. Szolgáltatásaikat minden esetben ügyfelükre szabják, és a számukra legmegfelelőbb kereteket biztosítják.

Jelenleg bővítés céljából keresünk részükre munkatársat az alábbi pozícióba: KAZÁNÜZEMELTETŐ ÉS KARBANTARTÓ (KAZÁNKEZELŐ)

Feladatok:

  • Létesítmények fűtési rendszereinek működésének zavartalan biztosítása,
  • Kazánok és segédberendezéseinek üzemeltetése, időszakos ellenőrzése, hibaelhárítása, karbantartása,
  • A létesítmények gépjárművel történő felkeresése a helyszíni ellenőrzések, beállítások és hibaelhárítások elvégzése.

Elvárások:

  • MŰSZAKI végzettség elsősorban elektromos területen (pl. elektronikai műszerész, gyengeáramú villanyszerelő),
  • Szakirányba vágó valamely gépészeti végzettség (megszerzése később is lehetséges),
  • Min. 3-5 éves szerelői, karbantartói tapasztalat műszaki területen,
  • Rugalmasság, terhelhetőség,
  • Magas fokú problémamegoldó képesség,
  • Ügyeleti munkarend vállalása (havi 2 hétvégét kell vállalni),
  • Erkölcsi bizonyítvány,
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyök:

  • Elektromos alapszakma
  • Tapasztalat fűtés-üzemeltetés és gázkészülék javítási területen,
  • Valamely szakirányú és/vagy középfokú képesítés megléte pl: kisteljesítményű kazánfűtő, tüzeléstechnikai műszerész, gázkészülékszerelő, épületgépész, gázhálózatszerelő, elektronikai műszerész stb.

Juttatások, ajánlat:

  • Családias légkör,
  • Bejelentett fix alapbér,
  • Kiszámítható munkarend,rugalmas munkaidő,
  • Betanítás, átképzés,
  • Munkaruha, védőeszköz,
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök, szerszámok.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest közigazgatási területén belül, elsősorban a Pesti oldalon
  • Elsősorban olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik Budapesten belül a Pesti oldalon laknak, mivel a munka nagyrészt ezekben a kerületekben történik.
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon, bérigényének megjelölésével!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Szakmunkás / Egyéb szakiskola
  • Szakközépiskola

Pozíció területei:

  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Víz-gáz-fűtés szerelő
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Villanyszerelő / Villamos szerelő

Pozíciószint:

  • Beosztott