Állásajánlat: KONTROLLER (LOGISZTIKAI TERÜLETRE)

Hivatkozási szám: MSTOKONT-0410

Megbízónk több, mint 20 éves múlttal rendelkező, német tulajdonú vállalat, aki a nemzetközi logisztika világának egyik legfontosabb szereplője. A szállítmányozás teljes spektrumát lefedi, legyen szó akár közúti, vasúti, légi vagy tengeri szállítmányozásról. Mindezt teszi közel 400 munkavállalóval, 5 magyarországi telephelyen.
Csapatukba keresünk új kollégát

KONTROLLER
pozícióba

Légi és tengeri szállítmányozási terület kontrolling folyamataira.

Feladatok:
  • Légi és tengeri szállítmányozási terület kontrolling oldalról való támogatása
  • Belső pénzügyi elemzések- és kimutatások, statisztikák készítése, adatszolgáltatás
  • Beruházási költségek megtervezése
  • Időszakos jelentések, költségkalkulációk elkészítése
  • Kontrolling vezető és a területi vezető munkájának a támogatása
  • Kapcsolattartás társosztályokkal és megrendelőkkel

Elvárások:
  • Felsőfokú, gazdasági végzettség
  • Legalább 2-3 év tapasztalat hasonló munkakörben
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (leginkább írásban - külföldi ügyfelekkel való kapcsolattartás, riportok készítése)
  • MS Excel felhasználói szintű ismerete (függvények)
  • B-kategóriás jogosítvány
  • Jó elemzőkészség, logikus, eredményorientált gondolkodásmód

Előny:
  • SAP ismeretek
  • PIVOT táblázat kezelésében szerzett jártasság

Amit a cég kínál:
  • Összetett juttatási csomag
  • Autóval való bejárás támogatása
  • Kellemes munkahelyi légkör, családias környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Rugalmas munkaidő (H-P)

Munkavégzés helye:
  • Szigetszentmiklós (Munkaidőhöz igazított céges buszjáratok biztosítása Budapestről a Boráros térről, valamint a csepeli Auchan-tól)

Amennyiben érdekes a lehetőség, úgy várjuk jelentkezését honlapunkon keresztül frissített, szakmai önéletrajzával!