Állásajánlat: WEBALKALMAZÁS FEJLESZTŐ (frontend és backend)

Hivatkozási szám: MSTOKZTR-0327

Megbízónk dinamikusan növekvő csapata

WEBALKALMAZÁS FEJLESZTŐ (frontend és backend)
pozícióba keres munkatársat.

Feladatok:
  • Elektronikus aláíró rendszer fejlesztése
  • Tapasztalt fejlesztői csapat munkájában való részvétel

Elvárások:
  • Frontend fejlesztésben szerzett min. 1 éves tapasztalat,
  • Biztos JS, HTML, CSS alapismeretek
  • Legalább 1 relációs adatbáziskezelő rendszer ismerete
  • Linux alapismeretek
  • Gyakorlati tapasztalat a következők valamelyikében: React, Redux, Reason, Elm, Angular
  • Hajlandóság a funkcionális programozási paradigma felé elmozdulni
  • Megbízható, alapos, pontos munkavégzés
  • Rendszerszemléletű gondolkodás

Amit a cég kínál:
  • Díjnyertés szoftverrel való munka
  • Nettó elérhető bér: akár 500E Ft (tapasztalat függvényében)
  • Alkalmi home office lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Csapatépítő programok
  • Kiemelkedő tanulási és fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
  • Budapest, belváros, VII. keület

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, akkor frissített magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!