Állásajánlat: CUSTOMER INVOICING AND BILLING SPECIALIST (PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK) / Budapest

Állásajánlat: CUSTOMER INVOICING AND BILLING SPECIALIST (PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK)
Hivatkozási szám: MSTBILLA-0322

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Ügyfelünk a világ egyik vezető építőipari vállalata, mely közel 4000 telephelyén több mint 90 000 embert foglalkoztat. Jelenleg a világ 31 országában az építőipari alapanyagok széles választékát kínálja ügyfelei számára, a legnagyobb piaci szereplő Észak-Amerikában, regionális vezető pozícióval bír Európában és megvetette lábát Ázsiában is.

Budapesti csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

CUSTOMER INVOICING AND BILLING SPECIALIST

Feladatok:

  • Gondoskodik az SLA és a számlázási megállapodások szerinti pontos számlák és fizetési meghagyások kiállításáról és a megegyezés szerinti csatornán eljuttatja azokat az ügyfélhez,
  • Ügyfelekre vonatkozó számlázással, fizetésmeghagyással és számlakorrekcióval kapcsolatos kérdésekben támogatja az üzletmenetet,
  • Felkérés esetén segítséget nyújt az O2C/MDM csapat vagy támogató projekt által végzett működésfejlesztési projektekben,
  • Kezeli a számlázási problémákkal kapcsolatos telefonokat és megkereséseket,
  • Együtt dolgozik a O2C/MDM csapattal a felmerülő problémák megoldásán,
  • Felkérés esetén jelentéseket készít vagy adatokat szolgáltat,
  • Rugalmasan képes a munkáját kezelni, és szükség esetén képes más sales back office jellegű feladatokat ellátni.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi PÉNZÜGYI, GAZDASÁGI, VAGY GAZDASÁGINFORMATIKAI területen szerzett végzettség,
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás,
  • Pályakezdő, vagy multinacionális környezetben szerzett számlázási tapasztalat,
  • Magabiztos Excel ismeretek,
  • Kiemelkedő analitikus képességek,
  • Jó kommunikációs készségek, lelkes és nyitott hozzáállás.

Előnyök:

  • SSC környezetben szerzett tapasztalat,
  • SAP ismeret.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes alapbér,
  • A piacon kimagasló cafeteria csomag,
  • 13. havi fizetés,
  • Bónusz,
  • Dinamikus munkakör,
  • Fejlődési, tanulási lehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, várjuk magyar és angol nyelvű önéletrajzát!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • SSC / ÜZLETI TÁMOGATÓ KÖZPONTOK: Pénzügy
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Számlázás/Pénztár
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Egyéb pénzügyi tevékenység

Pozíciószint:

  • Beosztott