Állásajánlat: MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ (SZEKSZÁRD)

Hivatkozási szám: MSTERTEK-0307

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Szeretnél műszaki cikkek értékesítésével foglalkozni?
Szeretnéd műszaki beállítottságod a kereskedelemben hasznosítani?
Szeretnél egy stabil, hosszútávú munkalehetőséget?
Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, TÉGED keresünk!

Ügyfelünk Magyarország vezető villamossági anyag kereskedelemmel foglalkozó cége, mely 30 szaküzletével és 2 webáruházával már 26 éve meghatározó szereplője a villamossági piactérnek.

Folyamatosan bővülő csapatukba keresnek most MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ munkatársat Szekszárdra.

Ideális pályázónk olyan műszaki affinitással rendelkező kolléga, akinek hosszú távú célja, hogy egy üzlet vezetését végezze.

Feladatok:
Ügyfelek kiszolgálása,
Szakmai tanácsadás alapján ajánlatadás a vevőknek,
Megrendelések kezelése,
Munkakörhöz tartozó adminisztráció,
Pénztárgép kezelése.

Elvárások:
  • Középfokú kereskedelmi végzettség,
  • 1-2 éves tapasztalat műszaki cikkek értékesítésében kereskedelmi területen,

VAGY

  • Villanyszerelői végzettség,
  • PÁLYAKEZDŐ
  • Ügyfél orientált, kedves hozzáállás,
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyök:
  • Műszaki irányultság,
  • Villamossági ismeret és tapasztalat.

Juttatások, ajánlat:
  • Pozícióhoz illeszkedő alapbér,
  • Cafeteria,
  • Negyedéves jutalom lehetőség,
  • Éves bónusz,
  • A versenyképes bérezésen felül szakmai képzési lehetőség,
  • Stabil, hosszútávú, bejelentett munkalehetőség,
  • karrier lehetőség.

Munkavégzés helye: Szekszárd

Munkaidő:

HÉTFŐTŐL PÉNTEKIG 07:30-tól 16:00 óráig
Hétvégi munkavégzés nincs

Egyéb információk:

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, magyar nyelvű önéletrajzzal pályázz!