Állásajánlat: TERÜLETI KÉPVISELŐ (MŰSZAKI TERÜLET)

Hivatkozási szám: MSTOTERP-0121

Ügyfelünk 100 % -os magyar tulajdonban álló családi vállalkozás. Kecskeméti székhelyű cégük jogelődje révén 1994-óta működik. Profiljuk elsősorban hegesztő- és plazmavágó berendezések, valamint segédanyagok, autogéntechnikai eszközök forgalmazása, valamint hegesztőgép szervizszolgáltatással és időszakos karbantartási munkálatok elvégzésével foglalkoznak.

Bővítés céljából keresünk számukra
TERÜLETI KÉPVISELŐ (MŰSZAKI TERÜLET)
kollégát.

Feladatok:
  • Új ügyfelek akvirálása, felkutatása, tárgyalások szervezése és lebonyolítása- A cég termékeinek értékesítése új ügyfelek részére
  • Új üzleti lehetőségek felkutatása
  • Meglévő ügyfeleknél az eladások bővítése, meglévő ügyfelek gondozása, kapcsolattartás, rendszeres látogatások
  • Ajánlatadás, megrendelésekkel kapcsolatos ügyintézés, szerződéskötések előkészítése
  • Riportok, beszámolók készítése az Ügyvezető felé
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Legalább 2-3 év tapasztalat HUNTER TÍPUSÚ, műszaki B2B értékesítésben
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
Előny:
  • Műszaki végzettség
  • Hegesztési területen szerzett értékesítési tapasztalat
  • Kapcsolati tőke
Amit kínálnak:
  • Stabil alapbér mellett kimagasló jutalékrendszer- akár az alapbér megtriplázása is lehetséges, nincs felső határ
  • Dobozos cégautó, korlátlan magánhasználattal
  • Home- office lehetőség, önálló munkavégzés- kb. havonta kell csak a kecskeméti központba menni
Munkavégzés helye:
  • Magyarország Dunántúli területe- Kecskeméti központ (Betanulás után, havi 1x kell bejárni)
  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük frissített önéletrajzzal jelentkezzen!