Állásajánlat: NYOMDÁSZ / Pest megye

Állásajánlat: NYOMDÁSZ
Hivatkozási szám: MSTNYOMD-0114

Ügyfelünk egy nemzetközi csomagolástervező és gyártó vállalat, mely közel 27 éve szolgálja ki ügyfeleit. A vállalat a világ 62 országában 145 gyártóüzemmel rendelkezik.

Sikerük az egyszerűségben és költséghatékony megoldások keresésében rejlik, mely során mindig megtalálják a tökéletes megoldást az ügyfelek csomagolási igényeire. A cég a következő féle csomagolási megoldásokat ajánlja fel: felújítható, védő, térkitöltő, párnázó burkolás, habcsomágolás és papírcsomagoló rendszerek.

Csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba: NYOMDÁSZ

MŰSZAKOK, műszakrendnek megfelelően heti 4 vagy 3 munkanap (két szabad hétvége): 6.00 órától 18.00 óráig ÉS 18.00 órától 06.00 óráig

Feladatok:

  • A gépek beállítása, felügyelete. Az ismétlődő megrendeléseknél a megadott paraméterek SOP, SOC betartása,
  • A napi program ellenőrzése, a futó feladatok ellenőrzése,
  • Folyamatos gyártásellenőrzés (minőség és teljesítmény) a berendezésnél,
  • A klisék és raszterhengerek funkcionális felülvizsgálata,
  • Dokumentációk vezetése,
  • A termelési adatok rögzítése,
  • Meghibásodások, hiányosságok azonnali jelentése közvetlen felettesének,
  • Részvétel az új belépők betanításában,
  • Felelőssége az üzemi előírások betartása, különös tekintettel a veszélyes anyagokra vonatkozóan,
  • Felelőssége az ISO 9001, 14001, BRC, HACCP előírások és higiéniai rendszer betartása,
  • Minden egyéb, a vezetője által adott, munkakörébe illő, képzettségének és végzettségének megfelelő feladat ellátása.

Elvárások:

  • Nyomdász végzettség VAGY Legalább 3 év nyomdagépeken szerzett tapasztalat,
  • MS Office ismeretek.

Előnyök:

  • Flexo nyomdai gyakorlat.

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérem magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Szakmunkás / Egyéb szakiskola
  • Középfokú tanfolyam
  • Szakközépiskola

Pozíció területei:

  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Könnyűipari mérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Könnyűipari mérnök

Pozíciószint:

  • Beosztott