Állásajánlat: KIVITELEZÉSI ÜZLETÁG IGAZGATÓ (Épületautomatizálás területére)

Hivatkozási szám: MSTOKIVI-1220

Partnerünk egy dinamikusan fejlődő magyar tulajdonú cég. Épületgépészeti automatika és a hozzá tartozó erősáramú rendszerek tervezését és kivitelezését vállalják az ország egész területén, ajánlatadástól az átadásig.
Csapatukba keresünk új munkatársat

KIVITELEZÉSI ÜZLETÁG IGAZGATÓ
(Épületautomatizálás területére)
munkakörbe új munkatársat.

Ez a munkakör folyamatos kihívást és fejlődési lehetőséget biztosít Önnek.
A folyamatos tanulás, kompetencia alapú fejlesztési modell és a rendszeres visszacsatolás eredményeképpen lehetőséget kap arra, hogy céljait elérje és ezzel egyéni terveit is megvalósítsa.

Köszönhetően az izgalmas feladatkörnek, a fiatalos munkahelyi hangulatnak és a modern irodai környezetnek, ügyfelünk, olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni.

Feladatok:
  • Részvétel az alvállalkozók/beszállítók kiválasztásában, alvállalkozói szerződések elkészítése/elkészíttetése és ellenőrzése
  • Projektindító és projektzáró értekezletek megtartása
  • Folyamatban lévő projektek követése műszaki és gazdasági szempontból, kivitelezési helyszínek látogatása
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel, üzletfelekkel
  • A 20 fős kivitelezési csapat (projektvezetők, szerelésvezetők, projekt asszisztens, programozók, karbantartók) vezetése, irányítása, ellenőrzése, rendszeres értekezletek tartása
  • Elemzések és statisztikák elkészítése az ügyvezető részére (vállalatirányítási rendszer alapján)
  • Együttműködés az üzletágvezetőkkel
  • Új rendszerek megismerése, a szükséges továbbképzéseken való részvétel
Elvárások:
  • Villamosmérnöki végzettség
  • Legalább 5 éves, projekt kivitelezési területen szerzett vezetői tapasztalat
  • Hasonló (automatizálási, épületvillamossági) iparágban szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv min. középfokú ismerete
  • Microsoft Office ismeret
  • Kitűnő kommunikációs-, és kapcsolatteremtő készség
  • Kitűnő vezetői készség, kimagasló szervező és irányítási készség
  • Dinamikus és kreatív személyiség
Előny:
  • Villamosmérnök – automatizálási szakirány
  • Német nyelv ismerete
  • Microsoft Navision vállalat irányítási rendszer ismerete
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes jövedelem + bónuszrendszer
  • Céges autó, mobiltelefon, notebook
  • Stabil háttér, izgalmas projektek
  • Remek csapat, fiatalos munkahelyi hangulat és modern irodai környezet
Munkavégzés helye:
  • Budapest

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük jelentkezzen friss önéletrajzával!