Állásajánlat: VILLAMOS SZERVIZMÉRNÖK / Budapest

Állásajánlat: VILLAMOS SZERVIZMÉRNÖK
Hivatkozási szám: MSTFIELD-0719

Ügyfelünk egy európai multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata, mely vállalat az erőművi és hajózási piacon meghatározó szerepet tölt be. 2013-ban, nettó árbevételük 4,7 milliárd euró, mintegy 18.700 alkalmazottal.
A vállalat közel 200 helyszínen 70 országban működik szerte a világban.

Hazánkban folyamatosan bővülő a szervizes csapatukba keresünk kizárólag villamossági területen szerzett végzettséggel, alap szintű angol nyelvtudással és legalább 2 - 3 éves elektromos szervizelési, karbantartási tapasztalattal új szakembert az alábbi pozícióba:

VILLAMOS SZERVIZMÉRNÖK

Szállás a próbaidő alatt biztosított.

Feladatok:

  • Magyarországon és Európában üzemelő gázmotoros kis erőművek segédüzemi villamos és irányítástechnikai rendszereinek karbantartása, üzemzavar esetén a hibák javítása,
  • Magyarország területén és Európán belül található négyütemű, állandó- és változó fordulatú dízel és gázmotorok, vállalatspecifikus motorvezérlő rendszereinek karbantartása, üzemzavar-elhárítása,
  • Folyékony földgázt szállító tartályhajók, négyütemű motorjainak vállalat specifikus motorvezérlő rendszereinek üzemzavar-elhárítása,
  • Motorok üzemének optimalizálása, szükséges paraméterek módosítása.
  • Akkumulátoros energiatároló kivitelezésében és üzembe helyezésében való részvétel,
  • Tanácsadás és műszaki segítség munkatársak részére villamossági kérdésben,
  • Jegyzőkönyvek készítése az elvégzett munkáról (elsősorban angol nyelven).

Elvárások:

  • Főiskolai vagy Egyetemi Villamosmérnöki végzettség,
  • Legalább 2 – 3 éves tapasztalat elektromos hibakeresésben, karbantartásban / szervizelésben villamos rendszerekben / gépekben,
  • Középfeszültségű kapcsolóberendezések és azok villamos védelmeinek gyakorlati, illetve elméleti ismeretei,
  • Középfeszültségű gépek (generátorok, transzformátorok) villamos védelmi ismeretei, gerjesztés szabalyzás ismeretei,
  • Középfeszültségű villamos védelmek tesztelése, felülvizsgálata, kiváltó típusok kiválasztása és azoknak a rendszerbe illesztése,
  • 0,4kV rendszerek ismerete,
  • Angol minimum alap szintű nyelvtudás szóban és írásban,
  • MS Office ismeretek,
  • "B" kategóriás jogosítvány.

Előnyök:

  • Frekvenciaváltós hajtások ismerete,
  • Generátor üzemvitel operatív támogatása,
  • Gázmotorok vagy gázturbinák területén szerzett tapasztalat,
  • Bármely motorvezérlő rendszer ismerete,
  • Gépészeti ismeretek.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, valamint a kiküldetések után járó bérpótlékok, európai kultúra és nagyszerű csapat várja az új szakembert!

Munkavégzés helye:

  • Budapest
  • Országos

Egyéb információk:

  • A pozíció folyamatos utazással jár országszerte és időnként külföldi munkát is kell végezni a környező országokban, ezeket esetenként hétvégén is!
  • Ezt a cég természetesen kiemelkedően honorálja!
  • Kizárólag olyan pályázók jelentkezését várjuk angol és magyar nyelven, akik nyitottak az utazásra és a hétvégi munkavégzésre egyaránt!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Alapfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Villamosmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Villamosmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Karbantartó mérnök/Karbantartásvezető
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Szerviz / Karbantartás
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki támogatás