Állásajánlat: ALKALMAZÁS ÜZEMELTETŐ (BANKI SZEKTOR) / Budapest

Állásajánlat: ALKALMAZÁS ÜZEMELTETŐ (BANKI SZEKTOR)
Hivatkozási szám: MSTAZONN-0615

Ügyfelünk bankinformatikai területen alkalmazás - üzemeltetési és rendszerintegrációs szolgáltatásokat nyújtó vállalat.
Kiszámítható és innovatív megoldásaik révén számos - a pénzügyi szektorban meghatározó szerepet betöltő - ügyfelük van.
Dinamikusan fejlődő, univerzális és sokoldalú csapatukba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársukat az alábbi munkakörbe:

ALKALMAZÁS ÜZEMELTETŐ - Azonnali fizetési rendszerek

Az új munkatárs a hazánkban hamarosan bevezetésre kerülő banki azonnali fizetési rendszert fogja kialakítani és üzemeltetni.

Feladatok:

  • Azonnali fizetési rendszer üzemeltetése,
  • Éles és tesztkörnyezetek támogatása, karbantartása,
  • Verzióváltások, telepítések végrehajtása,
  • A rendszer folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása,
  • Tesztelések támogatása, elvégzése,
  • Hibabejelentések megoldása L2 szinten,
  • Kapcsolattartás a szállítóval, IT társterületekkel és az üzleti felhasználókkal,
  • Rendszerdokumentációk készítése, aktualizálása.

Elvárások:

  • Legalább középfokú informatikai vagy gazdasági végzettség (előny az egyetemi vagy főiskolai végzettség),
  • 3 – 5 év Linux operációs rendszer üzemeltetésben, felügyeletében, karbantartásban szerzett tapasztalat,
  • Alapvető scriptelési ismeretek bash/ksh környezetben, legalább egy scriptnyelv ismerete,
  • Hálózati technológiák (TCP/IP) alap ismerete,
  • Oracle adatbázis kezelési gyakorlat,
  • Angol középfok (írásban és szóban is).

Előnyök:

  • Docker, Openshift tapasztalat,
  • Banki folyamatok ismerete, valamint banki alkalmazás üzemeltetésében szerzett tapasztalat,
  • Java, IBM MQ ismeretek.

Juttatások, ajánlat:

  • Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok,
  • Versenyképes bérezés,
  • Fiatalos csapat várja az új munkatársat.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, várjuk angol és magyar nyelvű önéletrajzát!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Rendszerüzemeltető/Operátor
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Rendszeradminisztrátor/Rendszergazda
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Villamosmérnök
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Egyéb specialista
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Banki informatika
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Informatikai mérnök