Partnerünk, egy amerikai tulajdonban lévő, fröccsöntött autóipari alkatrészeket gyártó vállalat, amely újszerű megoldásokat kínál hagyományos, hibrid és elektromos járművekhez. Több mint 100 éves tapasztalatukkal és globális jelenlétükkel stabil munkahelyet biztosítanak, ahol az innovációra és a fenntarthatóságra összpontosítanak.

Dinamikus, négy fős villanyszerelő csapatukba keressük új kollégájukat

ELEKTROMOS KARBANTARTÓ

pozícióba.

Fontos információk:
  • Munkavégzés helye: Halásztelek (Kisgyár utcai buszmegállótól 6 perc sétára)
  • Munkavégzés ideje: 4 műszakos munkarend (folyamatos 12 óra)
  • Partnerünk céges buszjáratot is biztosít: Cegléd - Abony - Zagyvarékas vonalon
Amit Partnerünk kínál:
  • Pozícióhoz illeszkedő alapbér
  • Éves bónusz - évente kétszer kerül kifizetésre, mértéke a havi bruttó bér 20%-a
  • Teljesítményalapú jutalom - havi bruttó 22.500 Ft
  • Cafeteria - havi nettó 16.000 Ft
  • Munkába járás támogatása - bérlet költségtérítés, vagy gépjármú esetén 18 Ft/km
Elvárások:
  • Középfokú erősáramú berendezés szerelő vagy hasonló releváns elektromos végzettség (pl. elektrolakatos, elektrotechnikus, villanyszerelő)
  • Ipari elektronikai ismeretek
  • Legalább 2 éves gyártási területen szerzett villanyszerelői tapasztalat
  • Pneumatikai, hidraulikai ismeretek
A pozícióhoz kapcsolódó feladatok:
  • Az elektromos rendszerek és berendezések folyamatos, rendeltetésszerű működésének biztosítása
  • A gépeket, berendezéseket érintő meghibásodások okának felderítése, javító intézkedések megtétele, a további meghibásodások kiküszöbölése
  • A működésben felmerülő problémák megoldása és analizálása
  • Együttműködés az elektromos karbantartó munkatársakkal
A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:
  • Érzékelők, jeladók, motorok, motorvezérlők ismerete
  • Fröccsöntő gépek ismerete

Amennyiben felketette az érdeklődésedet a meghirdetett pozíció, küldd el frissített önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!