Ha szereted a kihívásokkal teli, aktív munkavégzést, és érdekel az erősáramú kivitelezés, transzformátorállomások telepítése és mérőhelyek kivitelezése, akkor a WATT Szerviz Kft.-nél a helyed! Ebben a pozícióban változatos és összetett feladatok várnak rád, ahol nemcsak a szakmai tudásod fejlődik, de a napi szintű mozgás és helyszíni munka is garantált.

Csapatuk bővítésére keresnek új munkatársakat az alábbi pozícióba:

KÁBELSZERELŐ

Szívesen fogadják pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését egyaránt!

Amit kínálnak:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Bejáratott betanítási rendszer minden új kolléga számára
  • Stabil, 8 órás bejelentett munkaviszony
  • Szükség esetén szállás megoldható
  • Azonnali munkakezdési lehetőség
  • Támogatott tanulási és fejlődési lehetőségek
  • Kellemes, családias munkahelyi légkör
  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • Munkahelyi extrák: zuhanyzási lehetőség, ingyen kávé, üdítő
Elvárások:
  • Villamosipari szakirányú végzettség
  • Pontos, megbízható, lelkiismeretes munkavégzés
  • Önállóság és jó problémamegoldó készség
Előnyt jelent:
  • B kategóriás jogosítvány
  • Erősáramú villamosipari végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (pl. villanyszerelés)
Leendő feladataid:
  • Kis- és középfeszültségű (KIF/KÖF) hálózatok építése, szerelése, ahol a szaktudásod mellett az állóképességed is fontos szerepet kap
  • Meglévő hálózatok bővítése, átalakítása, korszerűsítése
  • Fogyasztásmérők szerelése, szabványosítása
  • KIF/KÖF kábelszerelés
  • Villanyszerelési feladatok kis- és nagyfogyasztói hálózatokon, áramszolgáltatói területeken
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Csatlakozz hozzájuk, és vegyél részt izgalmas projektekben, ahol az erős fizikai kihívásokat szakmai fejlődéssel és stabil karrierlehetőséggel jutalmazzák!
Ha felkeltette az érdeklődésedet az álláslehetőség, küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat a „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!