Csatlakozz egy stabil, folyamatosan fejlődő cégcsoporthoz!

25 éve működő autóipari vállalathoz keresünk új munkatársakat, akik műanyag alkatrészek gyártásában segítenének. Ha szeretsz gépekkel dolgozni, fontos neked a biztos munkahely és a jó csapat, nálunk a helyed!

FRÖCCSÖNTŐ GÉPBEÁLLÍTÓ

Munkavégzés helye:

  • Halásztelek – könnyen megközelíthető, pár perc séta a 690-es busz megállójától.

Munkavégzés ideje:

  • 4 műszakos, folyamatos 12 órás munkarend.

Amit kínálunk:

  • Korrekt alapbér és műszakpótlékok
  • Bejelentett, hosszú távú munkaviszony
  • Havi bónuszok
  • Cafeteria (havi nettó 14 000 Ft SZÉP kártyán)
  • Bejárástámogatás
  • Munkaruha és szükséges eszközök biztosítása

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Középfokú végzettség (műszaki, gépipari vagy technikusi)
  • Legalább 2-3 éves tapasztalat műanyag fröccsöntés területén
  • 12 órás munkarend vállalása

Előny:

  • Robotok programozási ismerete (pl. Fanuc, Wittmann)
  • Fröccsöntő gépek (pl. Arburg, Fanuc, Krauss Maffei, Wittmann) és többkomponensű fröccsöntési tapasztalat

Feladataid lesznek:

  • Műanyag fröccsöntő gépek kezelése és felügyelete
  • Szerszámcserék és termékváltások végrehajtása
  • Hibák gyors elhárítása

Érdekel a munka? Kattints a JELENTKEZÉS gombra, és küldd el friss önéletrajzodat!