Partnerünk, a Piktorfesték Kft. több évtizedes tapasztalattal rendelkező, stabil alapokon álló vállalat, amely minőségi festékanyagok és építési segédanyagok forgalmazásával foglalkozik. Cégük kiemelkedő szerepet tölt be az iparágban, és folyamatosan növekvő ügyfélkörük magas színvonalú kiszolgálására törekszik.

Amennyiben szenvedéllyel érdeklődsz a festékanyagok és építési segédanyagok iránt, és szereted a kihívásokat, várják jelentkezésedet! Jelenleg dinamikusan fejlődő csapatukba keresnek egy motivált, tapasztalt és felelősségteljes új kollégát, aki képes átlátni az üzletmenetet, irányítani a mindennapi operatív feladatokat, valamint hozzájárulni vállalatuk további sikereihez az alábbi pozícióban:

ÜZLETVEZETŐ

Leendő feladataid:
  • Az üzlet gördülékeny működésének biztosítása
  • Értékesítő és raktáros kollégák koordinálása (3 fő), munkájuk ellenőrzése, feladatok kiosztása a számukra
  • Megrendelések, árajánlatok készítése
  • Vevőkkel, beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Készletszint figyelése
  • Beérkezett termékek szállítóleveleinek ellenőrzése, kezelése
Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • 3-5 éves üzletvezetésben szerzett tapasztalat (festék, vegyi áru, építőanyag, építési segédanyag kereskedelem területén)
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Magas szintű kapcsolatteremtő, kapcsolattartó képesség
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes bérezés (Alapbér+Jutalék +Cafetéria)
  • Szakmailag összetett, sokrétű feladatkör
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Motivált, jó hangulatú csapat
Munkavégzés pontos helye:
  • Szentendre
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra
magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!