Partnerünk, a Florin Vegyipari és Kereskedelmi Zrt., egy dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonú vállalat, amely több mint 60 éve készít kozmetikai és háztartási tisztítószereket. Szegedi központjukban professzionális és lakossági felhasználók számára fejlesztenek korszerű higiéniai megoldásokat, és több ismert márka termékeit is gyártják.

Jelenleg új munkatársat keresnek innovatív csapatukba, ahol modern munkakörnyezet, versenyképes juttatások, valamint hosszú távú szakmai fejlődési lehetőségek várnak rád az alábbi pozícióba:

VEGYÉSZ/VEGYÉSZMÉRNÖK

Leendő feladataid:
  • Új és meglévő receptúrák fejlesztése, dokumentációk elkészítése
  • ISO 9001 rendszerhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok
  • Jogszabályi változások nyomon követése és alkalmazása
  • Kapcsolattartás hatóságokkal és tanácsadókkal
  • Engedélyeztetési folyamatok koordinálása
  • A vállalatirányítási rendszer naprakész kezelése
  • Szoros együttműködés a minőségbiztosítással és termékmenedzserekkel
  • Határidők figyelemmel kísérése, ellenőrzések és adatszolgáltatások lebonyolítása
Elvárások:
  • Felsőfokú vegyész/vegyészmérnök végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Haladó szintű Excel és Word ismeret
  • Rendszerszemlélet, jó problémamegoldó képesség, gyakorlati beállítottság
  • Precíz, megbízható, lelkiismeretes munkavégzés
  • Kiváló írásbeli és kommunikációs készség
Előnyt jelent:
  • Vegyipari és/vagy kozmetikai termékeket gyártó cégnél szerzett tapasztalat
  • Képzési anyagok elkészítésében és előadásában szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
Amit kínálnak Számodra:
  • Hosszú távú munkalehetőség egy új és modern környezetben
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag (cafetéria, étkezési lehetőség, teljesítményalapú bérezés)
Munkavégzés pontos helye:
  • Szeged belterülete
Munkaidő:
  • Hétfőtől – péntekig, általános munkarendben
Ne habozz! Ha úgy érzed, te vagy az ideális jelölt, küldd el lehetőleg fényképes önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva! Csatlakozz hozzájuk, és válj Te is részévé a közös sikerüknek!