Partnerünk a Koch’s Torma Kft. tormatermékek és különböző szószok előállításával és forgalmazásával foglalkozó nagy múltú nemzetközi háttérrel rendelkező élelmiszeripari vállalat. Termékeiket a hazai üzletláncokba és Európa-szerte számos külföldi országba értékesítik. Folyamatos fejlődésüknek köszönhetően bővülő csapatukba keresünk motivált munkatársat az alábbi pozícióba:

BESZERZŐ

Főbb feladatok:
  • Csomagolóanyagok, alapanyagok, segédanyagok beszerzése
  • Napi kapcsolattartás a beszállítókkal magyar és angol vagy német nyelven
  • Árajánlatok bekérése
  • Beérkező áruk átvétele, nyomon követése
  • Beérkező áruk készletgazdálkodási rendszerbe való bevételezése
  • Leltárban való részvétel
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség gazdasági vagy kereskedelmi területen
  • 3-5 éves beszerzési területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvismeret
  • Magabiztos számítógépes és Excel ismeretek
  • Önálló, eredményorientált munkavégzés
  • Erős szervezőkészség
  • Logikai gondolkodás és rendszerszemlélet
Előnyként értékelik:
  • Vállalatirányítási rendszer ismeret
  • Élelmiszeripari vállalatnál beszerzési területen szerzett tapasztalat
Amit kínálnak:
  • Hosszú távú perspektíva egy nemzetközi hátterű magyar vállalatnál
  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos, dinamikus, összetartó csapat
  • Egy műszakos munkarend
  • Munkába járási támogatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés pontos helye:
  • 6100 Kiskunfélegyháza I. kerület 241.
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra
magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!