Szeretnél egy stabil, hosszú távú munkát egy magyar tulajdonú cégnél?
Betanított munkát keresel, amit könnyen megtanulhatsz?

Megbízónk a reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó
Anda Present Group. Hozzájuk keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

NYOMDAI KISEGÍTŐ (Budapest, XXII. kerület)

Feladatok:
  • Nyomdai munka segítése
  • Gépkezelő kolléga támogatása
  • Ragasztás, vágás
  • Minőségi, mennyiségi ellenőrzés
  • Minőségi hibák javítása
Elvárások:
  • Önállóan tudsz dolgozni a betanított munkafolyamatok alapján
  • Pontos vagy
  • Tudod vállalni a 2 műszakot (06:00 – 14:30 és 13:30 – 22:00)
Amit nyújtanak Neked:
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Modern, biztonságos munkakörnyezet
  • Betanítás, szakmai fejlődés támogatása
  • Jó hangulatú csapat
  • Versenyképes juttatás + Cafetéria
  • Jelenléti bónusz
  • 100% útiköltség támogatás
  • Műszakhoz igazított céges busz Érd, Stop Shop megállóból
Munkavégzés pontos helye:
  • 1225 Budapest, Campona u. 1, Harbor Logisztikai Park
Munkaidő:
  • Hétfőtől - péntekig 2 műszakban, 06:00 – 14:30-ig, 13:30 – 22:00 óráig.
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődésed, küldd el számunkra önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva és utána a válasz emailben kapott linken keresztül jelentkezz be ügyfelünk munkavállalói adatbázisába!